TOKSYNA BOTULINOWA (Bocouture, Botox)

Botox Szczecin

Medycyna estetyczna z biegiem lat zyskuje coraz większą popularność zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Klinika Aesthetic Medicine Experts to miejsce, w którym nawet najzwyklejszy i najpopularniejszy botox jest wykonywany z największą pasją i starannością. W naszych szeregach znajdują się profesjonalni lekarze, którzy codziennie dbają o to, abyście wychodzili Państwo od nas nie tylko piękniejsi, ale przede wszystkim szczęśliwsi. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Pożegnaj się ze zmarszczkami

Oferta naszej kliniki jest niezwykle bogata, różnorodna i atrakcyjna, dzięki czemu każdy z Państwa z pewnością wybierze coś dla siebie. W naszej klinice w Szczecinie wykonujemy między innymi botoks. Czym on jest? Spieszymy z wyjaśnieniem. Toksyna Botulinowa, potocznie zwana "jadem kiełbasianym", jest najsilniejszą biologiczną neurotoksyną, produkowaną przez szczepy bakterii beztlenowych Clostridium Botulinum. Choć może brzmieć to straszne, to jest to zabieg w pełni bezpieczny, ponieważ do jego wykonania są używane bardzo małe i nieszkodliwe dawki substancji.

Jak działa botoks?

Wstrzykiwany w naszej klinice w Szczecinie botox poraża mięśnie szkieletowe, blokując receptory synapsy nerwowej w obrębie tzw. płytki nerwowo - mięśniowej, czyli miejsce, w którym impuls nerwowy jednego neuronu ruchowego przekazywany jest do kolejnego neuronu unerwiającego mięśnie szkieletowe. Mechanizm działania dotyczy miejsca podania toksyny botulinowej (Botox, Bocouture), prowadzi do "odnerwienia" mięśnia i zmniejsza jego aktywność ruchową, co z kolei pozytywnie wpływa na wygląd zewnętrzny skóry.

Klinika medycyny estetycznej zaprasza na botox Panie ze Szczecina

Zabieg, do którego wykorzystuje się botoks, spowoduje rozluźnienie mięśni twarzy, które odpowiedzialne są za powstawanie licznych linii zmarszczek i zwiotczenia skóry. Tym samym dochodzi do redukcji zmarszczek na twarzy i zahamowania ich powstawania. Toksyna botulinowa jest wstrzykiwana w specjalnie wybrane obszary twarzy, w obrębie których jej działanie doprowadzi do redukcji zmarszczek i w efekcie do wyglądu młodszego nawet o kilka lat. Najczęściej Panie decydują się na botox wstrzykiwany w skórę na czole.

Zobacz, co możesz zyskać dzięki naszemu zabiegowi wstrzyknięcia botoxu w Szczecinie

Zabieg, który jest oczywiście przeprowadzany w naszej klinice, trwa bardzo krótko i jest procedurą nieinwazyjną, którą poleca się szczególnie jako zapobieganie zmarszczkom spowodowanym przez palenie, marszczenie czoła, mrużenie oczu czy uśmiechanie się. Należy pamiętać, że efekty nie są widoczne bezpośrednio po zabiegu. Aby botoks, który wstrzykujemy w naszej klinice w Szczecinie, zaczął działać, musi minąć kilka dni. Warto uzbroić się w cierpliwość, ponieważ rezultat będzie na pewno zachwycający.

Zastanawiasz się, jak długo utrzymują się efekty zabiegu? Czas ten waha się w granicach od 4 do 6 miesięcy, jednak z biegiem lat odstęp czasu pomiędzy procedurami się zwiększa, tak więc pojawia się możliwość coraz rzadszego przeprowadzania zabiegu. Co ciekawe, wstrzykiwany w naszej klinice w Szczecinie botox jest również doskonałym rozwiązaniem w przypadku zwalczania takich problemów zdrowotnych, jak nadpotliwość czy nadczynności pęcherza moczowego. Klinika Aesthetic Medicine Experts to miejsce, dzięki któremu poczujecie się Państwo wyjątkowo. Serdecznie zapraszamy!

PRZED I PO:

przed - botoks szczecin   po - botoks szczecin

przed - botox szczecin   po - botox szczecin

 

   

 

FILM ZABIEGU: