Medycyna estetyczna Świnoujście

Zadaj sobie szczere pytanie: jak bardzo o siebie dbasz? Większość z nas do tej kwestii nie przykłada tak szczególnej wagi – kosmetyki kupujemy jak popadnie, zdrowy tryb życia uprawiamy tylko jak jest nam wygodnie a o higienie często – z lenistwa albo braku czasu – zapominamy. Nawet jeżeli stoimy pod tym względem nieco wyżej – uprawiamy jakiś sport, żywimy się zdrowo (poza okazjonalnym hamburgerem) i dbamy o siebie przynajmniej w podstawowy sposób – to i tak jest to zazwyczaj za mało, aby w pełni i długo cieszyć się swoją urodą. Niestety, nie ma na to skutecznej metody – tempo, w jakim obraca się współczesny świat nie pozwala w sposób naturalny zająć się swoim ciałem. Praca, rodzina, obowiązki – wszystko to zabiera nam coraz więcej czasu, i nawet wolne chwile spędzamy raczej w stresie i oczekiwaniu niż poczuciu relaksu i spokoju.

Między innymi właśnie dlatego rynek medycyny estetycznej – nastawionej na wspomaganie (lub nawet zastępowanie) naturalnych procesów ciała – zaczął szczególnie mocno rozwijać się w drugiej połowie ubiegłego wieku. Pewien zakres „operacji plastycznych” istniał co prawda od zawsze – skaryfikacje, tatuaże, piercing – jednak wraz z postępem medycyny medycyna estetyczna rozwinęła się w pełni osobną dziedzinę. Obecnie zakres oferowanych zabiegów znacznie przewyższa to, co normalnie do zaoferowania miały naturalne możliwość samonaprawy i regeneracji naszego ciała – od ukrywania blizn po wypełnianie ust i zatrzymanie łysienia. A to tylko przykłady tego, co osiągnąć może zdolny chirurg

Na szczęście Ame-lekarze – specjaliści od medycyny estetycznej na Świnoujście i region pomorski – to profesjonalny zespół, mogący poszczycić się nie tylko medycznym wykształceniem (zdobytym na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym), ale i zaufaniem dotychczasowych pacjentów i pacjentek. W Ame-lekarze wyznajemy zasadę, że dwie rzeczy są dla nas najważniejsze: pacjent i piękno. O pierwsze staramy się dbać naszymi przystępnymi cenami, szerokim wachlarzem ofert i najlepszym sprzętem oraz materiałami. Dbałość o drugie widać przede wszystkim w naszym podejściu – nie skupiamy się nie tyle na samych zabiegach, co na budowaniu świadomości własnego piękna wśród naszych klientów. Wbrew temu, co mówią niektórzy zabiegi plastyczne to nie tylko blichtr i próżność – to w pełni naturalny proces dbania o samego siebie, w ten sam sposób jak dieta, ćwiczenia czy intelektualny samorozwój. Jeżeli na starość chcemy zachować silne ciało i sprawny umysł, czemu nie pomyśleć w ten sam sposób o urodzie? Nie ma wstydu we wspomaganiu naturalnego nawilżenia naszej skóry kwasem hialuronowym, botoksie dla rozluźnienia naszej cery czy biostymulacji osoczem bogatopłytkowym dla zabezpieczenia włosów. A wręcz przeciwnie – dbając o siebie, wysyłamy bardzo pożądany sygnał dla naszego otoczenia. Wizerunek dobrze zadbanej osoby jest bardzo wartościowy, niezależnie od płci – szczególnie w stawiające na kontakty interpersonalne zawodach. Nie bez powodu zabiegi plastyczne popularne są właśnie wśród celebrytów czy biznesowej elity – oni zazwyczaj zdają sobie sprawę, jak ważny jest właściwa prezencja.

Ale niekoniecznie oznacza to, że do zabiegów plastycznych potrzeba portfela takiego jak ten należący do wyżej wymienionych grup – oferta plastycznych zabiegów jest na tyle bogata i szeroka, że każdy powinien znaleźć w niej coś dla siebie. Część oferowanych przez nas usług – takich jak wstrzykiwanie botoksu – określa się zresztą mianem „operacji lunchowych”, ponieważ zajmują dokładnie tyle samo czasu. Nawet te bardziej czasochłonne przemyślane zostały w taki sposób, aby jak najmniej krępować klienta – w Ame-lekarze zdajemy sobie sprawę, że zabiegi upiększające szczególnym upodobaniem cieszą się wśród przedstawicieli nastawionych na personalną mobilność zawodów, i uwzględniamy to w naszej ofercie. Wiele z zabiegów procentuje, jeżeli zacznie się je wcześniej – chociaż większość z nas o zachowanie urody martwi się pod koniec 30 roku życia, zdecydowanie lepiej pomyśleć o tym zawczasu. Oszczędzi nam to zdecydowanie pieniędzy i czasu – a zapewni zdziwione spojrzenia rodziny i przyjaciół, którzy na pewno zwrócą uwagę na naszą jędrną i zadbaną cerę.