Medycyna estetyczna Kołobrzeg

Nadmorskie miejscowości – a do takich zalicza się właśnie Kołobrzeg – to dla wielu cel różnych aktywności. Dla niektórych może być to miejsce letnich wyjazdów nad morze z rodziną i spędzonych tam wakacji. Inni mogą planować tam wyjazd z ukochanym lub ukochaną, lub poznaniem go właśnie tam. Niektórym może po głowie chodzić nawet zapach smażalni albo charakterystyczny brzdęk stołów do cymbergaja z nadmorskiej promenady. Niezależnie od tego, jedno jest pewne: chcemy dobrze wyglądać na plaży. Nawet jeżeli nasze BMI do końca nie mieści się w normie (a my w kąpielowym kostiumie), i tak staramy się pokazać z jak najlepszej strony. Nie ma co tego ukrywać – uroda przydaje się w życiu, a my czujemy się zwyczajnie pewniej mając świadomość że nasze ciało jest dokładnie takie, jak chcemy. I właśnie po to, aby to osiągnąć, powstała firma taka jak Ame-lekarze. Zajmujemy się usługami z dziedziny medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, oferując pewną i kompleksową opiekę swoim klientom. Nasz zespół – który tworzą Lek. Piotr Bargiel, Lek. Hubert Bogacki, Lek. Hubert Frączyk i Dr n. med. Norbert Czapla – za sobą ma nie tylko odpowiednie medyczne wykształcenie (dyplomy PUM), ale i doświadczenie w pełnionym przez siebie zawodzie. Dodając do tego naszą energię oraz pasję, jesteśmy gotowi zrealizować pragnienie piękna u nawet najbardziej wymagających klientów oraz klientek.

Medycyna estetyczna – wbrew pozorom – to nie tylko domena gwiazd srebrnego ekranu oraz celebrytek. Stały postęp w dziedzinach związanych z medycyna oraz stosowaną chemią sprawia, że zabiegi upiększające stają się nie tylko bardziej dostępne, ale i coraz prostsze. Taki botoks – dla przykładu – zaaplikować można w czasie wystarczającym na firmowy lunch. Nie potrzeba więc ani zasobnego portfela, ani wolnego terminarza żeby pozwolić sobie na chwilę dla siebie – co jest szczególnie istotne w świecie, który daje nam coraz mniej czasu na prywatne sprawy. Daje nam za to – i z tego zdać sobie sprawę – stres i wiele bolączek, które nie istniały wcześniej. Takie objawy jak przedwczesne łysienie czy starzenie się skóry można – zdaniem specjalistów – powiązać w dużej mierze z tempem, w jakim pracuje współczesny świat. Jeżeli dodać do tego – niszczące nas nie tylko od wewnątrz, ale również odciskające się na wyglądzie – nałogi i chroniczny brak czasu, aby tym wszystkim się zająć…

...chyba warto jest sięgnąć po zewnętrzną pomoc. Medycyna estetyczna to wybór przede wszystkim dla nas – nie o karmienie własnej próżności, jak mówią niektórzy. Zastanówmy się, ile czasu poświęcamy w życiu – lub przynajmniej chcielibyśmy poświęcić – na własny rozwój. Uprawiamy sport dla kondycji czytamy i kształcimy się aby zachować sprawność umysłu, wybieramy sobie hobby które dodatkowo ma nas rozwijać w jakiejś dziedzinie…. Czemu dbania o własne piękno nie potraktować w podobny sposób? Każdy z nas zdaje sobie chyba sprawę, o ile pewniej czujemy się – z samym sobą i w towarzystwie – mając schludny, zadbany wygląd. Dobra prezencja przydaje się nie tylko w niektórych zawodach, ale nawet w codziennych kontaktach – to pancerz, który chroni nas i jednocześnie pozwala czuć się swobodnie. Medycyna estetyczna to także inwestycja w naszą przyszłość – głównie dlatego, że tak jak w przypadku każdej innej dziedziny znacznie bardziej opłaca się zapobiegać, niż leczyć. Zabiegi botoksem – jeżeli zaczynać je w młodym wieku – przyniosą znacznie lepszy skutek, niż późniejsza terapia istniejących już zmarszczek. Świadomość własnego ciała i pracy nad pięknem to tendencje, które najlepiej wykształcić w sobie już wcześnie. A nawet jeśli zdarzy się nieszczęśliwy wypadek, zawsze możliwym jest aby – dzięki postępom medycyny - „przywrócić” nam poprzedni stan i pozbyć się szpecących nas uszczerbków.

To naturalne, że to co posiadamy chcemy zachować jak najdłużej – bliskich, intelekt, kondycję, urodę. O każde z nich powinniśmy zadbać tak, aby sprawiało nam radość nawet w późnym wieku. W pięknie kryje się szczęście, a piękno jest w każdym z nas – trzeba tylko umieć je wydobyć.

Właśnie dlatego warto zaufać Ame-lekarze