Medycyna Estetyczna Gorzów

Większość z nas lubi o siebie dbać. Nie ma w tym nic dziwnego – każdy ma chyba swoje pole, na którym lubi się realizować. Jedni kultywują swoje pasję, czytając książki z ulubionej dziedziny lub praktykując swoje hobby. Inii wolą rygor fizycznych ćwiczeń i diet, dbanie o własną sylwetkę i kondycję. Można mieć też bardziej egzotyczne, kosztowne, a czasem nawet niespotykane zainteresowania. Wszystko jednak sprowadza się do jednego: chcemy być w czymś lepsi, poprawiać się, doskonalić. Czemu by więc nie pomyśleć w ten sam sposób o własnej urodzie? Na medycynie estetycznej bardzo często ciąży odium próżności, konsumpcjonizmu i innych mało pochlebnych określeń – nie ma jednak nic bardziej błędnego. Dążenie do piękna jest naturalne dla człowieka – od wieków szukano różnych sposobów na to, aby dodać sobie urody. Niektóre były bardziej drastyczne od innych albo otwarcie zagrażające życiu użytkownika. Współczesna medycyna i chemia odsunęła jednak te obawy – dzisiaj piękno osiągnąć można nie tylko łatwo i szybko, ale przede wszystkim – bezpiecznie

„Bezpieczeństwo” to właśnie pierwsza kwestia, jaką mamy na uwadze w Ame-lekarze – dla nas najważniejszy jest przede wszystkim pacjent i jego potrzeby. Mamy za sobą – jako zespół – znakomite przygotowanie, zarówno na polu zdobytego wykształcenia (dyplomy i prowadzone wykłady na Pomorskiej Akademii Medycznej) jak i zawodowej praktyki. Dzięki temu możemy zapewnić naszym pacjentom najwyższy standard opieki na każdy etapie – tak, aby rezultaty jak najbardziej zgadzały się z zamierzeniami. Zaczynając od poprzedzającego wywiadu, poprzez sam zabieg i pooperacyjną opiekę – zawsze jesteśmy gotowi zająć się naszymi klientami, oferując komfort i bezpieczeństwo. W Ame-lekarze – medycyna estetyczna Zachodniopomorskie (Gorzów) – zdajemy sobie sprawę, że wiele naszych klientów i klientek zwyczajnie nie ma czasu (a tym bardziej – nerwów) na długie i stresujące zabiegi. Szczególnie zawody nastawione na interpersonalny kontakt – których wykonawcy do usług medycyny estetycznej uciekają się chyba najczęściej – narażone są na presję współczesnego życia.

Właśnie dlatego tak ważne jest, aby dbać też o siebie – stres to „cichy zabójca” nie tylko dla naszego zdrowia, ale także urody. Coraz szybsze tempo wykańcza nas, i to na parę sposobów. Raz, że mamy coraz mniej czasu na należytą pielęgnację naszego zdrowia – obecnie nawet prysznic bierzemy nierzadko „w biegu”, a co dopiero mówić tutaj o bardziej kompleksowych zabiegach. Świat rzadko kiedy ma zamiar dla nas zwolnić, i wiele ze sposobów naturalnej pielęgnacji pozostaje dla nas nieosiągalna. Stąd bierze się drugi problem: nałogi i styl życia, w które nierzadko wpadamy mogą odcisnąć na nas wyraźnie piętno. Większość ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy, ale nawet takie czynności jak częste marszczenie czoła czy palenie papierosów (które samo w sobie szkodzi na zdrowie i cerę) zostawia głębokie i widoczne na starość mimiczne zmarszczki. A to tylko jeden z przykładów tego, jak na naszej twarzy odbić się mogą bolączki współczesnego świata. Wreszcie sam stres może po prostu wyniszczyć nas od zewnątrz – pozbawić energii, naturalnego blasku i urody.

Każdy z nas snuje chyba plany związane z tym, co robić będzie na starość – nadzieje lub obawy związane z emeryturą, mieszkaniem i wnukami. Czy nie warto pomyśleć w ten sam sposób o własnym ciele? Owszem, nie jesteśmy idealni – ale nie oznacza to, że należy się poddawać. Wiele z operacji plastycznych – oferowanych przez Ame-lekarze – może z powodzeniem odsunąć od nas widmo starości, przynajmniej jeżeli chodzi o wygląd. Botoks i kwas hialuronowy pomogą zachować jędrną i gładką cerę mimo późnego wieku, a biostymulacja osoczem bogatopłytkowym zatrzyma przy nas bujne włosy. Można nawet – zamiast konserwować to, co już było – sięgnąć dalej i przywrócić dawne piękno. Zmiany skórne czy powstałe w wyniku nieszczęśliwych wypadków blizny, żylaki (plaga wielu zawodów) i inne problemy łatwo usunąć dzięki odpowiedniej operacji.

Niezależnie od wieku, chcemy czuć się komfortowo i pewnie z własnym ciałem – i nie ma w tym żadnego wstydu. Nieważne, czy prezentujemy się wyłącznie samemu sobie przed lustrem czy robimy to przed innymi – dobry wygląd daje nam pewność siebie i pozwala czuć się swobodnie. A najlepszy wygląd zapewni ci właśnie Ame-Lekarze