LIPOLIZA INIEKCYJNA

Lipoliza Szczecin

Piękno to pojęcie względne. A co jeśli powiedzielibyśmy Ci, że istnieje miejsce, które powstało właśnie z miłości do tego piękna? Mowa oczywiście o klinice Aesthetic Medicine Experts, w której ofercie znajdują się między innymi lipoliza, botoks czy zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. A to jeszcze nie wszystko. Nasza szeroka i atrakcyjna oferta z pewnością przyciągnie wzrok każdego, nawet najbardziej wymagającego, klienta. Klinika medycyny estetycznej jest odpowiedzią na coraz większą popularność tego typu zabiegów. Aby zapewnić każdemu z Was całkowite bezpieczeństwo i komfort, wszelkie procedury przeprowadzane są przez wykwalifikowanych lekarzy.

Lipoliza iniekcyjna w Szczecinie

Czym w takim razie jest lipoliza wykonywana w naszej klinice w Szczecinie? Lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem z wyboru, w przypadku nadmiaru tkanki tłuszczowej w okolicach tzw. “niskiej aktywności metabolicznej”, np. w celu zmniejszenia “drugiego podbródka”. Procedura ta jest całkowicie nieinwazyjna, a efekt wymodelowanej sylwetki może być naprawdę zaskakujący! Co więcej, jest ona uznawana za jedną z najnowocześniejszych technik wykorzystywanych obecnie w medycynie estetycznej. Przeprowadzana w Szczecinie lipoliza to wygodny, a przede wszystkim trwały, sposób na zmniejszenie bądź pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej bez operacji.

Piękno na wyciągnięcie ręki

Główną zaletą zabiegu jest fakt, że stanowi on alternatywę dla inwazyjnej liposukcji i jest bezbolesną procedurą, której efekty są podobne, a okres pozabiegowy przebiega łagodnie (minimalny obrzęk i zasinienie). Lipoliza cechuje się tym, że ilość zabiegów potrzebnych do uzyskania efektu może zależeć od indywidualnych cech organizmu. Zazwyczaj terapie składają się z dwóch do czterech zabiegów wykonywanych w odstępach od sześciu do ośmiu tygodni. W naszej klinice Aesthetic Medicine Experts w Szczecinie stosujemy następujące preparaty: Aqualyx oraz Celluform. Najlepsze preparaty w połączeniu z nowoczesną techniką sprawiają, że lipoliza w naszej klinice w Szczecinie to przysłowiowy strzał w dziesiątkę.

Zalety zabiegu lipolizy w szczecińskiej klinice Aesthetic Medicine Experts

Zabieg najczęściej stosowany jest, aby zmniejszyć nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicach bioder, brzucha, pośladków, wewnętrznej strony ud oraz kolan czy bryczesów. Jednak na tym nie kończą się możliwości, jakie oferuje nam ta procedura. Lista miejsc, w których można ją zastosować, jest długa. Dlatego, jeśli chciałabyś uzyskać więcej informacji lub też skonsultować zabieg, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Lipoliza nie ma przed naszymi lekarzami żadnych tajemnic, więc możesz być pewna, że posłużą Ci fachową radą i rozwieją wszelkie wątpliwości.