LIFTING TWARZY - NICI PDO

Lifting nićmi haczykowymi – Szczecin

LIFTING SZYI, LIFTING TWARZY, LIFTING POWIEK I BRWI – NICI PDO

Wraz z wiekiem dochodzi do stopniowej utraty kolagenu i elastyny w skórze. Może to doprowadzić do zwiotczenia niektórych obszarów skóry i powstawania drobnych lub bardziej widocznych linii zmarszczek i bruzd.

Wskutek utraty białek i naturalnego rozrzedzenia tkanek, z powodu ubytku wody i tkanki tłuszczowej, może dojść do zapadnięcia policzków i opadania pod wpływem grawitacji zwiotczonych fragmentów skóry.

Bezpieczny lifting

BEZOPERACYJNY LIFTING TWARZY ZA POMOCĄ NICI HACZYKOWYCH PDO jest bardzo skutecznym sposobem wyeliminowania zwiotczeń oraz poprawy wyglądu okolic twarzy i szyi. Dzięki zastosowaniu nici, można opóźnić oznaki starzenia spowodowane grawitacją oraz utratą sprężystości.

Ta mało inwazyjna procedura pozwala odmładzać strukturę twarzy w sposób podobny do liftingu chirurgicznego, ale bez konieczności stosowania skalpela (tzw. Lifting Bez Skalpela). Zabieg liftingu wykonujemy także w naszej klinice w Szczecinie przy pomocy profesjonalnych nici PDO.

PRZYKŁADOWE OKOLICE:

  • opadające powieki
  • opadające policzki
  • linie marionetki
  • pogłębione fałdy nosowo-wargowe
  • korekta okolicy jarzmowej
  • korekta zmarszczek palacza
  • poprawa jędrności i napięcia skóry w okolicach kolan, łokci
  • lifting pośladków

Jak wygląda zabieg nićmi PDO?

Nici występują w kilku rodzajach. Wprowadza się je do głębszych warstw skóry, przy użyciu bardzo cienkich igieł, a następnie uwalnia w odpowiednim obszarze.

Nici haczykowe PDO wykonane są z wchłanialnego materiału (POLIDIOKSANONU) i naturalnie rozpuszczają się w ciągu 8 miesięcy, ale ich działanie zauważalne jest nawet do 2 lat.

W okresie 12 tygodni od wykonania zabiegu liftingu, obecność nici w skórze prowadzi do wzrostu jej stymulacji, wytwarzania kolagenu i elastyny - białek, które są odpowiedzialne za utrzymanie długotrwałych efektów.

Efekty w poprawie wyglądu są natychmiastowe i dyskretne. Zapadnięte policzki nabierają pełniejszego wyglądu, a zmarszczki i zagniecenia ulegają złagodzeniu. Poprawia się owal twarzy, a długotrwała stymulacja zapewnia skórze wzmocnienie, większą sprężystość i młodszy wygląd.

Leczenie jest skuteczne zarówno w monoterapii jak i w połączeniu z wypełniaczami (kwas hialuronowy) oraz OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM.

Sama procedura jest bezbolesna ze względu na zastosowanie znieczulenia miejscowego (krem; znieczulenie stomatologiczne).

Zabieg jest bezpieczny i może być wykonany niemal w dowolnym miejscu na twarzy i całym ciele. Jest zalecany dla wszystkich rodzajów skóry, dla kobiet i mężczyzn, którzy starają się skutecznie zwalczać oznaki starzenia, osiągając naturalne efekty.

Okres po zabiegu nićmi haczykowymi

W ciągu tygodnia po liftingu nićmi haczykowymi PDO pacjenci nie mogą mieć wykonywanych żadnych zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej i powinni unikać zabiegów w obrębie twarzy (zarówno medycznych, jak i kosmetycznych). Podczas codziennej higieny twarzy zaleca się, aby oczyszczanie i przemywanie twarzy wykonywać w delikatny sposób.

Należy unikać nadmiernego wysiłku fizycznego do dwóch tygodni po zabiegu.

Zalecane jest spanie na plecach w lekko podwyższonej pozycji.

Serdecznie zapraszamy na pełen pakiet zabiegów medycyny estetycznej w naszej klinice w Szczecinie.