KWAS HIALURONOWY

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Zabiegi wypełniające z użyciem kwasu hialuronowego są najpopularniejszymi wśród zabiegów medycyny estetycznej. Nie mogło ich zabraknąć w naszej klinice medycyny estetycznej w Szczecinie.

Dzięki wypełniaczom tkankowym na bazie kwasu hialuronowego możemy poprawić kształt ust, powiększyć ich objętości oraz wyraźnie podkreślić ich kontur.

Kwas hialuronowy mistrzem poprawiania urody

Kwas hialuronowy jest substancją dobrze tolerowaną przez tkanki, ponieważ występuje w niej naturalnie. Z biegiem czasu skóra absorbuje naturalnie występujący kwas hialuronowy, co prowadzi do zmniejszenia jej objętości i napięcia.

Przed rozpoczęciem zabiegu powiększania ust lekarz rozprowadza na skórę wokół miejsca planowanego wstrzyknięcia specjalny krem znieczulający, który przez 20-30 minut będzie się wchłaniał. W tym czasie pacjent zapoznaje się z dokumentacją opisującą mechanizm działania kwasu hialuronowego oraz z pełnymi informacjami na temat bezpiecznego pielęgnowania obszaru poddanego zabiegowi.

Sam zabieg trwa około 30 minut i polega na iniekcji preparatu w okolicy czerwieni wargowej (w przypadku modelowania ust), fałdów nosowo wargowych lub innych, wybranych okolic skóry. Technik wykonania procedury jest wiele, a odpowiedniego wyboru dokonuje wyszkolony lekarz.

Naturalne powiększenie ust

Największą zaletą zabiegu powiększania ust jest to, że efekty są naturalne i widoczne są natychmiast. Pacjent może powrócić do codziennych czynności jeszcze tego samego dnia, a pełny efekt utrzymuje się średnio przez okres 6 miesięcy.

Wiodący producenci preparatów używanych na naszym rynku to: JUVEDERM, NEAUVIA, Restylane, Stylage, Croma Princess, Amalian, Filorga.

Serdecznie zapraszamy do zadawania pytań. Specjaliści z naszej kliniki w Szczecinie chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości.

PRZED I PO:

przed - powiększanie ust szczecin   po - kwas hialuronowy szczecin

przed - kwas hialuronowy szczecin   po - powiększanie ust szczecin

FILM ZABIEGU: