KWAS HIALURONOWY

Powiększanie ust Szczecin

Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł oddać się w ręce specjalistów, którzy sprawią, że poczujesz się piękniejsza? Klinika Aesthetic Medicine Experts oferuje profesjonalne powiększanie ust w Szczecinie wykonywane przez wykwalifikowany zespół lekarzy. Wszelkie procedury przeprowadzane są zgodnie z najwyższymi standardami, aby zapewnić Ci nie tylko komfort, ale także całkowite bezpieczeństwo. Nasz zespół nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w specjalistycznych konferencjach i sympozjach z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Serdecznie zapraszamy do zadawania pytań. Specjaliści z naszej kliniki w Szczecinie chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości.

Profesjonalne powiększanie ust w Szczecinie

Jeśli masz w planach powiększenie ust, to koniecznie powinnaś nas odwiedzić. Możesz być pewna, że każdy zabieg wykonujemy z największą starannością, a do naszych pacjentów podchodzimy z empatią i zrozumieniem. Jedną z oferowanych przez nas usług jest zabieg wypełniający z użyciem kwasu hialuronowego, który obecnie jest uznawany za jeden z najpopularniejszych wśród zabiegów medycyny estetycznej. Dlatego też nie mogło zabraknąć go w naszej klinice medycyny estetycznej w Szczecinie. Dzięki wypełniaczom tkankowym, w skład których wchodzi kwas hialuronowy, możemy poprawić kształt ust, powiększyć ich objętości oraz wyraźnie podkreślić ich kontur.

Jak działa kwas hialuronowy wstrzykiwany w naszej klinice w Szczecinie?

Kwas hialuronowy jest substancją dobrze tolerowaną przez tkanki, ponieważ występuje w niej naturalnie. Z biegiem czasu skóra absorbuje naturalnie występujący kwas, co prowadzi do zmniejszenia jej objętości i napięcia. Przed rozpoczęciem zabiegu, podczas którego wykonuje się powiększanie ust w naszej klinice w Szczecinie, lekarz rozprowadza na skórę wokół miejsca planowanego wstrzyknięcia specjalny krem znieczulający, który przez 20-30 minut będzie się wchłaniał. W tym czasie pacjent zapoznaje się z dokumentacją opisującą mechanizm działania kwasu hialuronowego oraz z pełnymi informacjami na temat bezpiecznego pielęgnowania obszaru poddanego zabiegowi. Sam zabieg trwa około 30 minut.

Zaufaj naszym wykwalifikowanym lekarzom

Podczas zabiegu kwas hialuronowy jest wprowadzany w okolicy czerwieni wargowej (w przypadku modelowania ust), fałdów nosowo wargowych lub innych wybranych okolic skóry. Technik wykonania procedury jest wiele, a odpowiedniego wyboru dokonuje wyszkolony lekarz. Największą zaletą zabiegu powiększania ust jest to, że efekty są naturalne i widoczne natychmiast. Pacjent może powrócić do codziennych czynności jeszcze tego samego dnia, a pełny efekt utrzymuje się średnio przez okres 6 miesięcy. Powiększanie ust w naszej klinice w Szczecinie odbywa się przy użyciu preparatów wiodących producentów na naszym rynku, czyli JUVEDERM, NEAUVIA, Restylane, Stylage, Croma Princess, Amalian, Filorga.

WYPEŁNIANIE BRUZD NOSOWO - WARGOWYCH

przed - powiększanie ust szczecin   po - kwas hialuronowy szczecin

WYPEŁNIANIE BRUZD NOSOWO - WARGOWYCH

przed - kwas hialuronowy szczecin   po - powiększanie ust szczecin

 

"EFEKT PO" MODELOWANIE UST

   

 

"EFEKT PO" MODELOWANIE UST

   

FILM ZABIEGU: